درباره ما

                                                                                                     

بازرگانی رادین 

  فروشگاه  اینترنتی بازرگانی رادین درسال  1398  پا به  عرصه تجارت الکترونیک نهاد. فروشگاه اینترنتی بازرگانی رادین با هدف  ایجاد  فضایی ساده و آسان در جهت فروش محصولات لوکس خودرو ، “خوشبو کننده های خودرو و منزل ” ،”  چسبب های صنعتی” گازفندک“، و ،” برف شادی” و سایر لوازم مصرفی  …راه اندازی شد. 

  فروشگاه  اینترنتی بازرگانی رادین به صورت روزانه آپدیت و به  روز می شود و  محصولات جدید در آن قرار  می گیرد .وتخفیفات شگفت انگیز به  مشتریان محترم  داده میشود . به خریداران عزیز توصیه می کنیم با عضویت در  سایت و بازدید  دوره  ای از اخبار سایت و محصولات جدید مطلع شوند .

  فروشگاه اینترنتی بازرگانی رادین یکی از بزرگترین و به روز  ترین مرجع ارائه کننده محصولات خودرویی اعم از اسپری ها ، خوشبوها کننده  های لوکس ، مایعات خودرویی ، پولیش و سرامیک بدنه ، مواد نانو ، و لوازم  صنعتی مانند چسب ، لوازم ضروری سفر می باشد که مفتخر است با همکاری  بزرگترین بازرگانان و تولیدکنندگان کشور،بهترین و مرغوب ترین محصولات برند  های فعال در این زمینه را به صورت تکی ،عمده و خرده عرضه می کند

  اگر شما صاحب یک کسب و کار مربوط به لوکس فروشی و صنعت کارواش و  خودرو هستید در بازرگانی رادین محصولات خوبی را برای  خرید  و اضافه کردن  به قفسه های فروشگاه تان پبدا می کنید .شما مشتریان گرامی از اصناف مختلف  می توانید برای تهیه محصولات مورد نیاز خود عضو سایت بازرگانی رادین بشوید  وبه صورت مستقیم از تولید کننده گان و وارد کننده گان بزرگ کشور محصولات با  کیفیت مورد نیازتان را خریداری کنید.   

  در فروشگاه بازرگانی رادین ، ما امکان خرید به صورت تکی و  کارتنی  را به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. 

  محصولات

 تمامی  محصولات ارائه شده در وب سایت از بهترین برندهای موجود  در کشور می باشد که با مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه  تولید شده و  ارائه میگردد. 

 مدیریت بازرگانی رادین : شهاب رحیمیان

 تلفن : 09122269611