شرایط فروش محصولات به صورت کارتنی و عمده

افراد  برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. دراین مرحله  با  واردکردن اطلاعات لازم مانند نام کاربری، رمز عبور و آدرس پست  الکترونیکی،  لینک تایید عضویت برای آنان ارسال میشود که کاربران با کلیک  نمودن آن،  مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

 تبصره ۱
کاربر  باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و  چنانچه آن را فراموش کند،  میتواند برای اخذ کلمه عبور جدید از  قسمت  بازیابی رمز عبور   اقدام کند.

 تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را  به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت  اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

 قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: اضافه کردن محصول مورد نیاز به سبد خرید
قسمت سوم: انتخاب روش پرداخت (به صورت اعتباری ،کارت به کارت و یا پرداخت آنلاین درگاه بانکی)

 قسمت چهارم: ارسال کالا توسط بازرگانی رادین : 

  در فروش تکی درسایت : ارسال از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران  ارسال میگردد و علاوه بر آن در تهران نیز بنا به درخواست مشتری جهت ارسال  سریع می تواند  ازطریق ارسال با پیک (الو پیک )انجام میشود .

  در فروش عمده یا کارتنی : ارسال از طریق اداره پست جمهوری اسلامی ایران  یا باربری و با توجه به درخواست مشتری انجام  میگردد  

 چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و …اقدام به  خرید کند و موضوع مشخص شود، بازرگانی رادین  حق دارد سفارش را باطل کند.

 بازرگانی رادین  اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

 *مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا

 •  تعیین کلیه هزینه‌های خرید کالا مثل پرداخت کرایه ارسال که برعهده مشتری است. 
 •  قیمت کالا ها 
 •  مزایا و معایب کالا 

 *تمامی محصولات به قیمت تکی فروشی ثبت شده اند . برای خرید محصولات به  صورت کارتنی و عمده  درصفحه اول سایت از قسمت فروش همکار  محصولات موجود جهت  عمده فروشی را جستجو کنید و جهت هماهنگی با  شماره 09122269611 تماس  بگیرید.

 *محصولات از سوی تولید کننده یا وارد کننده قیمت گذاری می شوند.

 *درصورت نداشتن اطلاعات کافی قبل از خرید با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما ارتباط داشته و مشاوره رایگان بگیرید.

 *کلیه ارسال های عمده  از طریق باربری و طی 4 الی 7 روز کاری انجام میشوند.

 کلیه ارسالهای تکی در هر روز ، روز بعد تحویل اداره پست میگردد

 *عضویت در سایت بازرگانی رادین رایگان است.

 اختلال  در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد  خرید از بازرگانی رادین  به کاربر نرسد موجب ازبین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 کاربر  نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را  بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل  مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور  مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این  ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام  داده باشند، وجه واریزی به آنان برگردانده می‌شود. همچنین کاربر (عضویت) حق  استفاده از این سایت را  ازدست می‌دهد.

 توضیحات کلی:

 خریدعمده  

 در بازرگانی رادین  تمام محصولاتی که  به صورت عمده خریداری می شود به  قیمت درب انبار، یا کارخانه ارائه می شود

 1. قیمت گذاری ها توسط کارشناسان ما و مدیران فروش کارخانه جات و یا واردکنندگان انجام می شود
 2. اساس قیمت گذاری ها بر اساس مقدار خرید شما متفاوت می باشد(اگر تعداد و یا حجم خرید شما زیاد باشد تخفیف بیشتری خواهید گرفت)

 ارسال محصولات عمده 

 محصولاتی  که در بازرگانی رادین به صورت عمده  ارائه می شود به  صورت کارتنی ، کیسه ای ، گالن و … می  باشد. به همین دلیل ارسال این  محصولات از طریق اداره پست امکان پذیر  نیست.بجز با   درخواست خود مشتری، تمام محصولات از طریق  باربری و یا اتوبوس ارسال می شود

 1. هزینه ارسال محصول از طریق باربری و اداره پست به عهده خود مشتری می باشد
 2. اگر   محصول ارسالی برای شما در هنگام دریافت از باربری از بین رفته باشد به  هیچ  عنوان بار را تحویل نگیرید و فوراً با ما تماس بگیرید، تا خسارت از  بین  رفتن محصول را ما بتوانیم از باربری دریافت کنیم و در صورت تحویل  گرفتن بار  مسئولیت آن به عهده بازرگانی رادین نمی باشد
 3. هزینه  ارسال طبق قوانین  باربری های کشور تعرفه های متفاوتی دارد .ارسال ها به دو  صورت مستقیم و یا  عبوری انجام می شود که ارسال عبوری هزینه بیشتری به  نسبت ارسال مستقیم   دارد.
 4. تمام هزینه ارسال بار به عهده مشتری می باشد و بازرگانی رادین  هیچ هزینه ای را به عهده نمی گیرد.
 5. بازرگانی رادین تمام سفارشات را  از طریق باربری ارسال می کند و این ارسال حدود 4 تا 7 روز کاری طول می کشد
 6. اگر   مشتری درخواست کند تا از طریق پایانه های مسافربری محصولات خریداری شده   برای او ارسال شود تمام هزینه ها و مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد
 7. هزینه   ارسال از طریق باربری  به نسبت اتوبوس و پایانه های مسافری بسیار کمتر می   باشد با این تفاوت که سرعت ارسال بار از طریق اتوبوس و پایانه های  مسافربری  بسیار سریع تر خواهد بود
 8. سفارش شما ممکن است از محصولات  زیاد و  برند های متفاوتی باشد. شاید ارسال شما چند مرحله ای شود، یعنی  مقداری از  سفارش شما مثلا از تبریز ارسال گردد و مقدار دیگری از تهران ((  به دلیل  اینکه ممکن است تولید کنندگان ما از استان های مختلفی باشند))

 بازرگانی رادین  تماماً طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند 

 تلفن تماس جهت مشاوره رایگان و در صورت هرگونه اشکال در سایت و یا شکایت 09122269611