رویه‌های بازگرداندن کالا

                         در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟                    

 آسودگی  خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های بازرگانی  رادین بوده است و   بازرگانی رادین در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در  شرایط مطلوب و مورد انتظار  به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است  مشتریان محترم پس از خرید، با  مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی  در چارچوب خدمات پس از فروش در  نظر گرفته شده است.

 •  گروه‌های   کالای ارایه شده در وب‌سایت  بازرگانی رادین ، کلیه محصولاتی که باید از   نظر  فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند ، مانند کالاهای گروه‌ فرهنگ و   هنر،  ورزش و سرگرمی، لوازم خانگی غیربرقی، عطر و ادکلن، اکسسوری، لوازم  آرایشی و بهداشت و مراقبت، کالاهای مصرفی و  نظایر آن، لوازم مصرفی خودرو  و…   دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی   هستند و مشمول  7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که   به عنوان  هدیه‌ از طرف  بازرگانی رادین همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با    مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت نیستند. برای سایر    محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند،  بازرگانی رادین 7 روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است. 

 لطفاً توجه داشته باشید:

  در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی‌شدن  سبد،  از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور  به  دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و  اگر  مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل  خواهد  شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

  کارت هدیه

 با توجه به  ماهیت متفاوت کارت هدیه، خریداری کارت هدیه مشمول هیچ‌یک از شرایط مرجوعی نمیباشد.

 شرایط بازگرداندن کالا

                    استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 1- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;

 – اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  7 روز پس از دریافت کالا، به  بازرگانی رادین اطلاع داده شود.

 •  – لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 •  – استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به  بازرگانی رادین بازگردانده شود.
 •  – برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه   اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از   بین خواهد برد.
 •  – این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی،  خط و خش و مانند آن روی بدنه  کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده  نادرست کاربر از کالا ایجاد شود،  را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از  تحویل کالا مواردی مانند حمل و  نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی،  تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و  استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه  سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای  کالا) را شامل می‌شود.

 2- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد; 

 وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس  از  دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش  بازرگانی رادین از طریق تلفن  یا ایمیل  اطلاع داده شود.

 •  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل  مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات  درج  شده روی بدنه، باید کالا در شرایط  اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده  باشد. 
 •  عکس محصولات جهت  اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در   پاره ای جزییات  با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها   نمی‌توان اعلام  مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در  وب‌سایت است. 
 •  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن  بسته‌بندی وجود دارد،   امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است  که کالا از حالت اورجینال   یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.  
 •   در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با  باز کردن   بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات  نگهداری شود و از   دور ریختن آن جداً خودداری شود. 
 •   استفاده از  این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا   جعبه اصلی  خود به  بازرگانی رادین بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن  توضیحات،   آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و   مخدوش‌کردن  آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. 

 3- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد;

 –  آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا،  به  خدمات پس از فروش بازرگانی رادین از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده  شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن  آن جداً  خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است  که کالا  در کارتن یا جعبه اصلی خود به بازرگانی رادین بازگردانده شود.  برچسب‌زدن یا  نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه  اصلی کالا و یا  پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را  از بین خواهد برد.

 4- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود;

 توجه  بند 1: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق  می‌گیرد که باز  نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی  اولیه، پلمپ، برچسب‌ها  و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را  از بین خواهد برد حتی  اگر از کالا استفاده نشده باشد.

 •    توجه بند  2: از آنجا که  بازرگانی رادین  یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق   استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است (   سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد   نمی‌شود).
 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، میتوانید وارد پروفایل خود شده و سفارش را لغو کنید .
 • با  استناد به “توجه بند 1” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید  کارشناس  خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده  باشد،  در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به  همراه همه  ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه  هدیه  فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به  ذکر  است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم   رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج   هستند.
 •  لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
 •  همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 5- اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد;

 – آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش  بازرگانی رادین  اطلاع داده شود.

 • با  توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از   شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این   معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و   نقل است .
 •  لازم است  کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً  خودداری  شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا  در کارتن  یا جعبه اصلی خود به  بازرگانی رادین  بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا   نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا   پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 •  کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که   مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به   خدمات پس از فروش  بازرگانی رادین  ارسال شود.
 • در صورتی که  آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از  تحویل‌گرفتن مرسوله  خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به  بازرگانی رادین  بازگردانده  شود.
 •  پس  از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از  فروش، در صورتی که  کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون  ایراد تشخیص داده  شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری  از تحویل کالای سالم و  بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت  نزد  بازرگانی رادین  در واحد  خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای  این مهلت  بازرگانی رادین  در قبال  کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود  شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد  داشت.

 ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

 اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت  بازرگانی رادین  ،  صرفاً برای  اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از  استفاده از مواد  آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره  از متخصص مربوط  اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در  وب­‌سایت درج  کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و   بازرگانی رادین  مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین  بازرگانی رادین  مسئولیتی  در قبال درستی اطلاعات  فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن  با شرکت تولیدکننده  کالاست.

 • درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی  مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و  بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به  خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر  عهده مشتری است و فروشگاه   بازرگانی رادین  در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد  داشت.
 • در  صورت  تایید معیوب‌بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده،   حداکثر  تا یک ماه از تاریخ فاکتورامکان هماهنگی برگشت و مرجوع وجه به شما   وجود  دارد.
  بازرگانی رادین  نسبت  به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از  استفاده محصولات  آرایشی و بهداشتی (از  قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و  …) مسئولیت و  پاسخگویی ندارد. انجام  پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و  از طریق شرکت‌های  مربوط (نمایندگی‌ها )  انجام شود. 

 ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش لوازم شخصی و بهداشت و مراقبت 

 اطلاعات این محصولات صرفا برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره  ندارد.  خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ  مشاوره از  متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا  در وب‌سایت  درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و   بازرگانی رادین  مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

 •  بازرگانی رادین  مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
 • درصورت  عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا  ایجاد  خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری  است و  فروشگاه  بازرگانی رادین  در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
 •  بازرگانی رادین  نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده از این   محصولات مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری  و از طریق شرکت‌های مربوط (نمایندگی‌ها  ) انجام  شود. 
 •  لطفا مدنظر داشته باشید ، در صورت ایراد ظاهری موضوع میبایست طی 24 ساعت از زمان تحویل کالا اطلاع داده شود.  
 •  درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به خدمات پس از فروش  بازرگانی رادین اطلاع دهید. 

 ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش وتحویل کالا توسط مشتری

 –  در صورت ارسال کالا توسط بازرگانی رادین ، لازم است مشتری در  حضور  مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل  یا  ایراد از تحویل‌گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا  توسط  مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

 •  – در صورت  وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری  موظف است  همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. هرگونه درخواستی از  طرف مشتری  تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان  بازرگانی رادین  و کارشناسان   شرکت تامین کننده قابل پیگیری خواهد بود.
 • در صورت دریافت کالا،  چنان­چه کالای تحویل‌شده اشکال و یا ایرادی دارد  (مثلاً  مغایرتی میان  آن‌چه خریده‌اید و آن‌چه به‌شما تحویل شده‌است وجود  دارد)،  تنها (۲۴)  ساعت جهت تماس با واحد خدمات مشتریان ما جهت کسب  راهنمایی‌های  لازم فرصت  دارید؛ در هر صورت، لطفاً تا پیش از تماس با واحد  خدمات مشتریان  ما از  مرجوع‌ کردن کالا جداً خودداری فرمایید. (لطفاً  به‌خاطر داشته‌باشید  که  اگر اشکال و یا ایراد کالا(مثلاً وجود مغایرت) از  روی بسته‌بندی کالا   قابل‌تشخیص باشد، مرجوع شدن کالا تنها در صورتی مقدور  است که بسته‌بندی آن   هیچ‌گونه تغییری نکرده‌باشد. 

 شرایط گارانتی بازرگانی رادین  ( برای محصولات و دستگاههای پولیش  که دارای برگ گارانتی هستند )

 به  منظور استفاده از خدمات گارانتی ، ارائه ضمانت‌نامه الزامی  می‌باشد و  ضمانت‌نامه بدون تاریخ خرید یا مدت اعتبار ،  مشخصات و شماره  سریال کالا  فاقد اعتبار است.

 •  ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و  شامل سایر دستگاه های متصل به آن و  قطعات جانبی و لوازم مصرفی از قبیل  کاور ، شارژر ، باتری و  دیگر متعلقات نمی شود.
 •  انتقال دستگاه جهت  استفاده از خدمات گارانتی به مرکز خدمات و برگشت آن  برعهده خریدار است و  دستگاه باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود  تا شامل خدمات  گارانتی گردد.
 •  گارانتی شرکت محدود به برطرف کردن اشکالات سخت  افزاری دستگاه تحت پوشش  ضمانت است. هرگونه عملیات نرم افزاری از جمله نصب،  ارتقا و یا عیب یابی  یا نصب و راه اندازی شامل ضمانت نبوده و  درصورت  درخواست مشتری مشمول پرداخت هزینه می شود.
 •  خریدار با دریافت کارت  ضمانت که در آن مشخصات کالا، تاریخ شروع و مدت  گارانتی درج شده و ملصق به  هولوگرام می‌باشد، شرایط آن را پذیرفته و کالا  را با ظاهر فیزیکی سالم  دریافت نموده است.
 •  در طول قرارداد گارانتی چنانچه کالای معیوب  دیگر تولید نشود، مرجوع وجه و  یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با  مدل بالاتر تحویل میگردد.
 •  صاحب قطعه یا نماینده او اعم از  کارپرداز یا پیک موتوری و غیره در هنگام  تحویل‌گرفتن قطعه موظف به تست  ظاهری و دقت در موارد ابطال گارانتی می  باشند. در غیر این صورت پس از  تحویل هیچ گونه مسئولیتی در قبال موارد ابطال  بوجود آمده به عهده مرکز  خدمات نمی‌باشد.
 •  مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسال بعهده  فرستنده می‌باشد و توصیه می  گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی بدون  لوازم جانبی و ملحقات جهت ارسال  استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از  بسته‌بندی نا صحیح بعهده فرستنده  می‌باشد.

 موارد ابطال گارانتی

 دستگاهی  که کارت ضمانت، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش  شده و یا با  شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل گارانتی نمی‌باشد.

 •  ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از   بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد   شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب   مربوط به استفاده در محیط های آلوده و پر گردوغبار ، تغییر در قطعات ، قطع و   وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه ،صدمات حین حمل, آسیب دیدگی کانکتور  و  کابل و استفاده نادرست از دستگاه و اتصال پورتهای ورودی و خروجی به برق   شهر، بکارگیری آداپتورهای متفرقه ،استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج   در دستورالعمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد  غیر  مجاز نمی‌باشد.
 •  صدماتی همچون شکستگی یا اثرات هرگونه ضربه  برروی  دستگاه که هنگام انتقال توسط پست ، پیک ،شرکت های حمل و نقل و….  پدید  آید حتی اگر دستگاه قبل از ارسال کاملا سالم بوده باشد، آن را از  شرایط  گارانتی خارج خواهد ساخت.
 • آسیب های ناشی از نقص فنی ذاتی وسیله ، مواد بکار رفته در آن و شرایط تولید، تا تاریخ قید شده در کارت گارانتی شامل گارانتی می‌باشد.
 •  جهت استفاده از ویژگی‌های خدمات پس از فروش، نگهداری رسید خدمات،  الزامیست؛  زیرا دارنده ی آن، صاحب کالا یا نماینده ی وی محسوب می‌شود.
 •  تشخیص درست عیوب دستگاه برعهده ی کارشناسان مراکز خدمات پس از فروش بازرگانی رادین است.
 •  بررسی تطابق شرایط گارانتی با وضعیت فعلی دستگاه مشتری در طول دوره گارانتی، صرفا به عهده کارشناس این دفتر است.
 •  اشکالات ظاهری دستگاه از جمله خط و خش، شکستگی و تغییر رنگ بدنه در زمان تحویل با هماهنگی مشتری ثبت می‌شود.
 •  در زمان تحویل دستگاه، ارائه کارت گارانتی معتبر الزامی است. در غیر این صورت هزینه تعمیرات طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
 •  اشکالات نرم‌افزاری مشمول گارانتی نیست و در صورت نصب هر گونه نرم‌افزار، هزینه آن طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
 •  هر گونه تغییر در کارت گارانتی، و یا سریال مندرج روی دستگاه و یا داخل آن، موجب ابطال گارانتی خواهد شد.
 •  تعمیر و تغییر توسط کارشناسان غیر از خدمات بازرگانی رادین موجب ابطال گارانتی دستگاه مورد نظر خواهد شد.
 • در   گارانتی بازرگانی رادین ، چنانچه دستگاه خسارت دیده قابل تعمیر باشد  تعمیر  گردیده و در غیر اینصورت بر اساس تشخیص کارشناس فنی نسبت به مرجوع  وجه و یا  تعویض دستگاه پس از کسر استهلاک ازتاریخ شروع گارانتی اقدام می  شود. ( 29 %  به علاوه 2 % استهلاک ماهانه )

 ضمانت‌نامه  شما در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط است:

 ۱. هرگونه استفاده ، نگهداری و کارکرد تا صحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی
۲. هرگونه دستکاری و اقدام به سرویس ، تعمیر با تغییر توسط افراد غیر مجاز
۳. خرابی به دلیل استفاده از هرگونه لوازم جانبی  غیر اصل و تأیید نشده از سوی شرکت
۴. مخدوش شدن یا دستکاری تاریخ یا شماره سریال در کارت گارانتی
۵. هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبت و سرقت
۶. نصب هر گونه نرم افزار و برنامه تأیید نشده توسط شرکت

 مدارک مورد نیاز جهت استفاده از گارانتی:

 ۱ – اصل فاکتور خرید
۲ – اصل کارت گارانتی
۳ – جعبه دستگاه

 اگر ساکن تهران هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می توانید به شیوه زیر اقدام کنید.

 •  جهت تحویل کالای خود از طریق الو پیک  با بازرگانی رادین  هماهنگ کنید. 
 •   اگر  ساکن سایر شهرها به جز تهران هستید ، جهت تسریع در روند تحویل کالا  میتوانید کالای خود را در شرایط اولیه ی تحویل قرار داده و از طریق پست  ارسال کنید . 
 •   از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی  کالا، جداً خودداری کنید و در صورت   لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن  دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید. 
 •  بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
     استان تهران – شهر تهران – شهران – میدان الغدیر – خیابان سرکیس  اردوشاهی -خیابان رز – بن بست حامد پلاک    2/1  کد پستی   1474971988

 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به  تایید  کارشناسان خدمات پس از فروش بازرگانی رادین برسد، هزینه‌های ارسال  به عهده   بازرگانی رادین است.

 •  – برای واریز هزینه پست به حساب  مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید  همراه کالا به شرکت  بازرگانی رادین  ارسال شود.همچنین تصویری از رسید تهیه و به  آدرس  shahab.rahimiyan@yahoo.com  ایمیل شود
 •  – در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان    بازرگانی رادین ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد  بود.

 چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟.

  از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

 •  وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی ، درخواست خود را ثبت کنید.
 •  یا پیام خود را در صفحه  “تماس با ما“  با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید. 
 •  بدیهی است در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریعتر انجام خواهد شد.  

 توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.