شستشو و نظافت اتومبیل


چگونگی شستشو و نظافت اتومبیل 


نظافت خودرو

نظافت خودرو

نکاتی درباره‌ی نظافت خودروحتماً‌‌ می‌دانید یکی از مهم‌ترین کارها برای نگهداری خودرو نظافت درست و به موقع است. برخی افراد ترجیح‌‌ می‌دهند خودروی خود را به کارواش‌ها بسپارند، اما برخی دیگر به خاطر حساسیت‌های ویژه‌ای که ممکن است داشته باشند، ترجیح‌‌ می‌دهند نظافت خودرو را خود به عهده بگیرند. نظافت بیرونی خودرو کار چندان مشکلی نیست و تقریباً هرکسی‌‌ می‌تواند حداقل با یک تکه پارچه‌ی مرطوب و مقداری کف، بدنه‌ی خودرو را تمیز کند اما نظافت قسمت‌های داخلی معمولاً قدری مشکل‌‌‌تر است؛ این کار به ویژه برای قسمت‌هایی مانند صندلی‌ها، بدنه‌ی جانبی و سقف پیچیدگی‌های خاصی دارد و همین موضوع باعث‌‌ می‌شود تا برخی افراد نتوانند از عهده‌ی این کار به درستی برآیند. در این مقاله قصد داریم به این مسئله بپردازیم و نکات کاربردی برای نظافت قسمت‌های مختلف خودرو را توضیح دهیم.چرا باید خودرو را تمیزکنیم ؟شیشه ها را برق بیندازیم؟داشتن یک شامپوی خوب حق خودروی شما است!از بوی بد خودروی خود خجالت‌‌ می‌کشید؟با داشبورد چه کنیم؟

نکاتی کلیدی در شست و شوی خودرو

نکاتی کلیدی در شست و شوی خودرو

رنگ، بدنه و قسمت های مختلفی از داخل کابین اتومبیل نیاز به دو برابر مراقبت بیشتر برای حفظ تازگی داشته و یک وسیله نقلیه باید دارای شرایط ویژه ای برای حفظ ارزش خود در بازار دارد. مواد آلاینده تولید شده توسط صنایع مختلف، باران های اسیدی ، حشرات مرده ، شیره درختان و فضولات پرندگان همگی باعث آسیب رساندن جدی به رنگ بدنه اتومبیل می شوند.

چگونگی شستشو و نظافت اتومبیل

چگونگی شستشو و نظافت اتومبیل

میانگین عمری اتومبیل­ها روی جاده، رو به افزایش است که باید آن را مدیون   صنایعی دانست که باعث  افزایش عمر قطعات می­شوند به طوری که اتومبیل­های   امروزی حتّی قابل اعتماد تر از اتومبیل­های یک دهه قبل هستند. زمانی نه چندان دور طی مسافتی بالغ بر ۱۶۰ هزار کیلومتر برای یک اتومبیل   به گونه­ ای بود که به آن اتومبیل قدیمی و کهنه خطاب می­گردید ولی امروزه   اتومبیل­های زیادی هستند که حتّی دو برابر این میزان نیز کار کرده بدون   آنکه نیازی به تعمیر اساسی داشته باشند و یا فکر اسقاط کردن آنها ذهن   دارنده را مشغول کند . رنگ، بدنه و قسمت­های مختلفی از داخل کابین  اتومبیل نیاز به دو برابر  مراقبت بیشتر برای حفظ تازگی و جلای خود دارند .  بنابراین یک وسیله نقلیه  باید دارای شرایط ویژه­ای باشد تا بتواند ارزش  خود را در بازار حفظ کند .  برای اینکه یک اتومبیل ارزش خود را حفظ کند  چگونه می­بایست از آن نگهداری  کرد ؟

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها