شیوه های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه بانکی : 

 با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت  نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه  های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در  بازرگانی رادین  بصورت  آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و وصبح  روز بعد جهت ارسال تحویل اداره پست میگردد.

 payment-card-to-card-min 

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب :

 در این روش شما که برای خرید های عمده کاربرد دارد باید مبلغ سفارش خود  را به حساب بانکی  اعلام شده توسط بازرگانی رادین واریز نمایید . بدیهی  است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری   بازرگانی رادین  می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد .  بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید  منتظر تماس کارشناسان ما باشید .( قبل از پرداخت با شماره 09122269611 تماس  بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید )

 payment-min 

پرداخت همزمان با تحویل کالا :(درحال حاظر غیر فعال میباشد)

 این شیوه پرداخت مختص شهر تهران و سایر شهرهای است که اداره پست جمهوری  اسلامی ایران این خدمات را درآن شهر انجام میدهد و مشتریان میتوانند با  انتخاب این گزینه هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل انتخابی ، مبلغ  فاکتور را پرداخت نمایند .

 Payment-2 

تحویل با پیک (الو پیک ) در تهران "(درحال حاظر غیر فعال است )

 

 این شیوه پرداخت مختص شهر تهران  است  و مشتریان میتوانند با  انتخاب  این گزینه  پس از پرداخت وجه محصول خود را سریعتر و با پیک موتوری (الو  پیک) دریافت کنند 

 شیوه های پرداخت

 1-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 همگی  کاربران بازرگانی رادین می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق  درگاه اینترنتی  بانک ملت  در سایت  بازرگانی رادین   هزینه سفارش خود را  به صورت آنلاین پرداخت کنند.  پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این  پرداخت برای سفارش است و نیازی به  اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت  خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال  می‏‌شود.

 توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

    – چگونگی پرداخت اینترنتی

 کاربران  محترم سایت  بازرگانی رادین  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با  استفاده از همه کارت‌های  بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با  کارت بانک‏‌های ملی،  صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت،  کشاورزی، توسعه  صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید  اینترنتی وجود  دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده  می‌شود که پس از  وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت  خود مطلع می‌شوید.

 1- شماره 16 رقمی کارت

 این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

 برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

 رمز  دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های  خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان  معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر  بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز  خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود  مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در  بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 3- کد CVV2

 این  کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی  کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج  می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک  کد امنیتی در  پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی  کاربرد دارد. این کد روی  کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت،  صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا  در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 4- تاریخ انقضا

 تاریخ  انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ  انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال  انقضای کارت استفاده کنید.

 2-پرداخت از طریق کارت به کارت

 کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه  بازرگانی رادین  را  ندارند می‌توانند در صفحه پرداخت گزینه کارت به کارت را انتخاب و سپس  وجه  سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت  نمایند.  جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر  بانک) و  یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق  درگاه  پرداخت اینترنتی سایت  بازرگانی رادین  به علت میزان اتوماسیون بالای آن   آسان‌تر و سریع‌تر است و  بازرگانی رادین  پیشنهاد می‌کند که از این روش  جهت پرداخت  استفاده کنید.

 شماره کارت بازرگانی رادین :

 شماره کارت:   6104337409681770    بانک ملت   به نام شهاب رحیمیان 

 3- پرداخت در محل تحویل (درحال حاضر غیر فعال است )

  این شیوه پرداخت مختص شهر تهران و سایر شهرهای است که اداره پست جمهوری  اسلامی ایران این خدمات را درآن شهر انجام میدهد و مشتریان میتوانند با  انتخاب این گزینه (پرداخت در محل ) هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل  انتخابی ، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند . 

  نکات:

 – در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

 – به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.